פונדקאות ליחידניים ולזוגות מאותו המין  בגואטמלה 


פונדקאות ליחידניים ולזוגות מאותו המין  בגואטמלה פונדקאות ליחידניים ולזוגות מאותו המין  בגואטמלה פונדקאות ליחידניים ולזוגות מאותו המין  בגואטמלה 
בגואטמלה מיסדנו תהליך עם קליניקות ובתי חולים פרטיים מהטובים והגדולים ביותר גייסנו רופאי ילדים, אמבריולוגים, גינקולוגים , מילדות . איגדנו צוות רפואי, לוגיסטי ומשפטי. בגואטמלה החוויה שלכם תהיה מלאה ובעיקר מלווי הצוות הלוגיסטי שלנו שידאג לכל מחסור 7/24 מרפאת הפריון GESTAR הוקמה בשנת 2004 ע"י Mejia Frady. , Dr של ולידות לטיפולים ואחראית Dr. Luis Pedro Rossal ,Fernando Malendez אלפי הורים. "מאז הקמת המרפאה השגנו הצלחות גדולות בטיפולים והטמענו טכניקות מתקדמות ברחבי העולם" "המשימה שלנו היא לעזור לאנשים להפוך לאי מהות ואבות בסביבה של יושר, כבוד והבנה. לשם כך יש לנו אנשי מקצוע שהוכשרו באירופה אשר מעדכנים כל העת את הידע שלהם על ידי השתתפות בקונגרסים עולמיים, לא רק כעוזרים, אלא גם כמציגים. לטיפולים שאנו מבצעים אנו משתמשים במוצרים הטובים ביותר הזמינים ובטכנולוגיות מוכחות בינלאומיות בכדי להציע לך את הסיכוי הטוב ביותר להשיג הריון. אנו יודעים שכל אדם או זוג הם ייח ודיים , ולכן אנו מעצבים כל טיפול בהתאם לנסיבות האישיות של כל אחד ואנחנו נעבוד אתכם בכדי לעזור לכם להגשים את החלום להביא לתינוק".

החוק בגואטמלה
בגוואטמלה אין כיום חוקים המסדירים במפורש את נושא הפונדקאות באמצעות טכנולוגיית הרבייה בסיוע, ובפועל פונדקאות או כל עניין אחר בדבר טכנולוגיית הרבייה אינם אסורים. לפיכך, הליך זה נמצא בשימוש נרחב בגוואטמלה על ידי זרים.

יתרה מזאת, בחוק המקומי אין איסורים ו/או הגבלות, אשר מונעים מאזרח זר להגיע ולהתקשר בהסכם פונדקאות בגוואטמלה. הסכם הפונדקאות, אשר נחתם בין ההורה המיועד הזר לבין הפונדקאית הינו הסכם בעל תוקף חוקי מחייב.

כמו כן, אין כל מניעה לפי החוקים ו/או התקנות במדינת גוואטמלה, כי התינוק שייוולד בהליך הפונדקאות יצא את המדינה עם דרכון גואטמלי, תוך קבלת אישור בכתב מהאם הפונדקאית ו/או יקבל דרכון ישראלי ממדינת ישראל בנציגות ישראל בגוואטמלה.


היתרון במסלולי גואטמלה שהחבילות כוללות ליווי משפטי בארץ  ובגואטמלה

רוצים לשמוע פרטים נוספים: צור קשר