הצוות לרשותך


צוות המומחים של WE פונדקאות בגיאורגיה ובישראל ישמח לקחת חלק בתהליך אותו אתם תעברו ויסייע בכל שלב, באופן המקצועי ביותר.

רפאל פלג

מנכ"ל

פונדקאות שינתה את חיי, ועכשיו המטרה שלי היא למצוא פתרונות סבירים ובטוחים לזוגות אחרים אני "ביליתי" שנים במאבק עם סוכנויות טיפולי פוריות ויועצים ושילמתי המון,חקרתי את כל האפשרויות , תיעדתי את שיעורי ההצלחה, והשוויתי עלויות. עברתי את התהליך שאתם מעוניינים לעבור .

קרא עוד  

עו"ד מתן חודרוב

ייעוץ משפטי

עו"ד מתן חודורוב הקים משרד עו"ד עצמאי, העוסק בתחום המשפט הציבורי- מנהלי- חוקתי וזכויות אדם - הסדרת מעמד במדינת ישראל, דיני משפחה וירושה ופונדקאות. בוגר תואר ראשון ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת ירושלים. בעל מומחיות רבה בדיני הגירה, מעמד, פליטים במדינת ישראל, דיני משפחה וירושה ופונדקאות במדינת ישראל בחו"ל. בעל ניסיון עשיר בניהול עניינם של לקוחות המשרד בתחומים אלו, הכולל ייצוג בבתי המשפט ובתי הדין המוסמכים, ועדות וגופים ממשלתיים, לרבות משרדי הפנים השונים, המאפשר לכל מי שמסתייע בשירותיו של המשרד לקבל את השירות הטוב והמקצועי ביותר בעניינם.

דר' רונן הולנד

מומחה לאורולוגיה

מומחה לאורולוגיה ורפואה מינית מומחה של הועדה האירופית לרפואה מינית רופא בכיר במרכז הרפואי רבין

ד"ר משה רויבורט

מומחה לפריון והפרייה חוץ גופית (IVF)

דר' רויבורט התמחה בגינקולוגיה ופריון בבי"ח בילינסון. הוא סיים את ההתמחות בשנת 2000 ומאז משמש כרופא בכיר ביחידת הפוריות ו-IVF במרכז רפואי "רבין“ ומאחוריו נסיון עשיר בטיפולי פריון והפריה חוץ גופית. דר‘ רויבורט פרסם מספר רב של מאמרים והציג מחקרים בכנסים מדעיים בארץ ובעולם.

קרא עוד  

דפנה זהבי

תמיכה רגשית

דפנה זהבי, בת 52 תושבת פתח תקווה. בזוגיות עם דר' רויבורט .

קרא עוד