מרי לו

מנהלת לוגיסטית

"המטרה שלי שתעברו חוויה מדהימה , המטרה שלי שתרגישו כאן בגואטמלה כמו בבית".

קרא עוד  

רון מיורגה

עו"ד - ליווי משפטי

רון מיורגה משפטן נשיא אגודה אזרחית מזה 20 שנים. ב12 שנים האחרונות מייצג זוגות ורווקים בנושא הקמת משפחה באימוץ ופונדקאות

קרא עוד  

LIC. Frady Mejia

אמבריולוג

ביוכימיכאי מאוניברסיטת UniversidadDel Valle de Guatemala (UVG)עם הכשרה באנדרולוגיה ובעוברית במכון Instituto Valenciano de Infertilidad. מ2003 - 2006 היה חוקר עמית במחלקה להגנת הצומח, ב- UVG, שם היה חוקר במספר פרויקטים הקשורים לגנטיקה, פיטופתולוגיה ותרבית רקמות. מאז 2006 עובד כמנהל המעבדה לעוברת הריון, שם יישם את טכניקת הזכוכת הביציות והעוברים, הפרדת התאים המופעלים על ידי מגנטיות(MACS) כטכניקה לבחירת זרע, והיחידה לגנטיקה של הרבייה. הוא גם חבר בדירקטוריון של האיגוד הגוואטמלי לפוריות ורבייה אנושית (AGFERH), וכן חבר פעיל בארגונים בינלאומיים שונים הקשורים לרבייה.

דר' פרננדו מלאנדס

גניקולוג ומיילד

ד"ר מלנדז הוא רופא ומנתח המתמחה בגינקולוגיה ומיילדות באוניברסיטת סן קרלוס דה גואטמלה. הוא בעל תואר שני בעיית פוריות ורבייה אנושית באוניברסיטת ולנסיה, ספרד, וכן דיפלומה באנדוקרינולוגיה גינקולוגית ורפואת רבייה במכון ולנסיה לפוריות, ספרד, אחד המרכזים הגדולים ביותר בהתרבות האדם. הוא השתתף כמורה בקורסי הכשרה לפוריות לרופאים וגינקולוגיים, היה מרצה בכנסים ארציים ובינלאומיים והשתתף כמארגן באירועים מדעיים שונים בגואטמלה. ד"ר מלנדז היה מזכיר האגודה לגואטמלה לגינקולוגיה ומיילדות וחבר בדירקטוריון האגודה לגואטמלה לפוריות ורבייה אנושית

דר לואיס פדרו רוסל- צוות הרפואי בגואטמלה

מנתח גניקולוגיה ולידה

ד"ר רוסל הוא רופא מנתח המתמחה בגינקולוגיה ולידה באוניברסיטת סן קרלוס דה גואטמלה. הוא היה ראש תושבים בבית החולים רוזבל. הוא בעל תואר שני בפוריות ורבייה אנושית באוניברסיטת ולנסיה, ספרד, וכן דיפלומה בהכשרה בכירורגיה אנדוסקופית גינקולוגית (לפרוסקופיה והיסטרוסקופיה), משירות הגניקולוגיה, בית החולים ארנו דה וילאנובה, ולנסיה, ספרד, שם השיג רמות I ו- II של אולטראסאונד מיילדותי וגינקולוגי, הנלמדות על ידי מדור האולטראסאונד של האגודה הספרדית לגניקולוגיה ומיילדות (SESEGO). ד"ר רוסל הציג 4 פוסטרים בקונגרסים לרפואה רבייה באירופה ובארה"ב, שתים עשרה תקשורת בעל פה בכנסים בגואטמלה, ספרד, חברות אמריקאיות ואירופיות לרפואה רבייה. הוא הציג יותר מ- 40 מאמרים בקונגרסים הלאומיים והמרכזיים של אמריקה ויש לו שישה פרסומים בכתבי עת מדעיים. הוא מחבר וכותב משותף של 7 פרקים בספרים בנושא רפואת הרבייה ושיתף פעולה עם הוראה בבית הספר לרפואה גינקולוגית-מיילדות בבית הספר רוזוולט. הוא גם היה פרופסור בקורס טכניקות רבייה בסיוע למורכבות נמוכה: הזרעה מלאכותית וקואיטוס מתוכנת (10 קורסים שאושרו על ידי המכללה לרופאים ומנתחים בגואטמלה), אשר נלמדו ליותר ממאה מומחים בפנים ומחוצה לה. עיר הבירה, כמו גם בסן פדרו סולה, הונדורס וסן סלבדור, אל סלבדור.

דר' לודמילה קרינה

רופאת נשים

דר לודמילה , תלווה את הפונדקאיות לכל אורך ההריון ולאחר הלידה, כי אצלנו חשובה גם התמיכה הרפואית והנפשית.

דר' פרדי רוברטו

רופא ילדים

בריאות התינוק חשובה לנו עד מאוד ולכן מרגע שהתינוק שלכם ישתחרר מבית החולים ועד לעזיבתכם את גואטמלה דר פרדי ייתן את התמיכה הרפואית הנדרשת.